Panerių g. 39
Vilnius, Lietuva

Karjera


UAB „Starteksa“ kompanijos vertybės yra ilgalaikė partnerystė, profesionalumas, patikimumas, lankstumas, nuolat auganti kompetencija.  Siekiame, kad kiekvienas darbuotojas prisidėtų prie įmonės rezultatų, kad kiekvienas galėtų tobulinti savo asmeninę ir įmonės darbo aplinką, norime, kad mūsų darbuotojai gerbtų vienas kitą ir dirbtų vieningai. Siūlome darbo aplinką, kur neribojamos asmenines ambicijos, suderintos su įmonės gerove. Čia kiekvienas atsakingas už savo darbo rezultatus. Tad, jeigu esate atsakingas, norintis ir galintis įsisavinti naujas žinias bei puikiai pritaikyti jas praktikoje, turite komunikacinių sugebėjimų, galite greitai ir atsakingai priimti sprendimus, sugebate išlaikyti aukšta atliekamų paslaugų kokybę, kurios reikalauja mūsų klientai, turite patirties siūvimo srityje ir jei manote, kad mums pakeliui, lauksime Jūsų CV el. paštu starteksa@starteksa.lt.


Kokių žmonių ieškome?

Nuolatos ieškome besidominčių siuvimo verslu specialistų, pardavėjų ir vadybininkų. Domina sąžiningi žmonės, kurie galvoja, kad sugebėtų dirbti kartu ir jų gabumai padėtų mums pasiekti geresnių rezultatų.


Siūlome darbą:

  • Vadybininkui - Darbui su esamais klientais.


Reikalavimai: Anglų, rusų kalbos žinios. Kompiuteriniai įgūdžiai, komunikabilumas, atsakingumas. Butina patirtis darbui su klientais 

Reikiama patirtis - 1 metai

Darbo laikas - Visas etatas


  • Technikui (ei)


Darbo pobūdis:

siuvimo, lyginimo, sukirpimo  įrengimų priežiūra ir remontas,

įrengimų reguliavimas,

naujų  vartotoju apmokymas dirbti su gamyboje esančiais įrengimais,


Reikalavimai kandidatui (-ei):

techninis išsilavinimas,

lengvosios pramones  įrengimų išmanymas (privalumas),

panašaus darbo patirtis (privalumas),

noras mokytis ir tobulėti,

kruopštumas,

tvarkingumas,

atsakingumas.


Gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką siųskite el. paštu 

starteksa@starteksa.lt